top of page
FDT.jpg
Školení instruktorů Fitjazzu: Lessons

Termín konání

So      13. 5. 2023             Praha (praxe)Ne      14. 5. 2023             online (teorie)St       17. 5. 2023             online (teorie)Po       22. 5. 2023             online (praxe)So      10. 6. 2023             Praha (praxe + zkoušky)

Výstup: licence "Instruktor Fitjazzu®"

Opravňuje k používání nazvu Fitjazz®, využívání loga Fitjazz® na vizitkách, korespondenci a propagaci hodin Fitjazzu®, zařazení jména instruktora do oficiální databáze instruktorů Fitjazzu® a zveřejnění na stránkách www.helenapeer.com spolu s kontaktem, v případě dodání i rozvrhem hodin. Dále získává zázemí kvalifikovaného poradenství a coachingu ze strany majitelky produktu Fitajzz® MgA. Heleny Peerové a týmu odborníků na taneční a pohybovou pedagogiku a choreografii.

Předpoklad pro absolvování

Předcházející zkušenosti s tancem či ukončené cvičitelské vzdělání v jiném oboru (instruktor aerobiku, pilates, jógy) je výhodou, ale není bezpodmínečně nutné. Licenci může získat i nezletilý, složí-li úspěšně závěrečnou zkoušku.

Obsah školení

Školení v rozsahu 26 hodin obsahuje:
Základní principy Fitjazzu®. Ukázkové lekce Fitjazzu® pro začátečníky a mírně pokročilé. Stavba cvičební jednotky a její obsah. Postavení na třech bodech. Základy techniky jazzového tance. Zásobník cviků a tvorba choreografie. Práce s hudbou. Pedagogika a metodika výuky. Práce s klientem. Přednáška z fyziologie Fitjazzu®.

Závěrečná zkouška

Praktická část: Ukázka vedení lekce Fitjazzu®
Teoretická část: Písemná práce s tématem popis lekce a ústní zkouška z techniky a metodiky FJ 

Cena

Platba do 30. 4.:     7 200,- Kč (záloha 2 000,- Kč. a doplatek 5 200,- Kč.)

Pozdější platba:     7 990,- Kč (záloha 2 000,- Kč. a doplatek 5 990,- Kč.)


Cena zahrnuje účastnický poplatek za školení a zkoušky, knihu Fitjazz – Tančit může každý! a další studijní materiály, individuální online konzultaci s Helenou Peer

Storno podmínky

Při odhlášení ze školení (vrácení platby) je účtován storno poplatek ve výši:

  1 000,- Kč při stornu 30 a více dnů před začátkem akce

  2 000,- Kč při stornu 15 a více dnů před začátkem akce 

  50 % z celkové částky při stornu kratším 15 dní před začátkem akce (tedy 4 000,-Kč.)

Rádi zodpovíme veškeré dotazy.

bottom of page